Music Talent

 Mé jméno je Milan Cyrus. Neplést za Miley Cyrus… 🙂 Muzikou se živím asi pět let. Mým živobytím jsou svatby, oslavy, plesy, pohřby, sázení tújí, nákupy v tesku a tak dále… 🙂 Budu rád, když se vám moje muzika bude líbit.
Moje meno je Andrej Rybecký a kamaráti ma volajú ANDY. Pochádzam zo Slovenska z malej dedinky na záhorí s malebným názvom Popudinské Močidľany. Mám 23 rokov a od svojich 18-tich rokov sa venujem skladaniu piesní. V roku 2015 som sa umiestnil na 2. mieste v súťaži CZECHTALENT 2015, vďaka autorským piesňam (Civilizo(lo)vaní a HraNA mince), ďalej sa moja amatérska nahrávka objavila v rádiu EXPRES, prostredníctvom ktorého som si zahral aj na svojom prvom festivale Pome Rudava. Rok 2016 mi zasa  priniesol spoluprácu s producentmi z Randal Group production s Jimim Cimbalom a Zoli Tóthom, s ktorými som nahral prvý singel IDIOT. A následne s idiotom som vyhral súťaž o účasť na festivale JamRock v českom Žamberku. Krátko po zverejnení sa tento singel stal tiež súčasťou playlistu rádia JIH. V týchto dňoch som vydal svoj druhý singel CHAOS, ktorý si ako dúfam nájde cestu k porote – práve ku Vám…
1

Tomáš Reis : Hudba je pro mě srdeční záležitostí a do písní se snažím dávat kus sebe. Za dva roky mám za sebou nespočet vystoupení včetně svých 5 večerních show. Letos jsem se pustil do charitativních akcí.

K tomuto projektu přibyl i muzikál Vabank:Boj o štěstí, ktery by měl mít v prosinci či lednu premiéru, kde si zahraju roli Sebastiana.
Na příští rok budu chystat velkou show u prilezitosti svých kulatých 30.narozenin.
megaphone-promophoto-2014
Megaphone:
Jezdíme největší letní festivaly – již dvakrát jsme hráli na Rock for People i Colours of Ostrava!
Novinkami roku 2016 jsou vyletněný a notně bizarní klip k písní Rosie a singl Lumber.
Písně z alba Gift Shop pokřtěné Matějem Ruppertem potvrzují svou nadčasovost, neb na ně fanoušci paří ještě víc než kdy předtím.
Kromě not jsme se naučili i programovací jazyk a vznikl z toho náš nový web.
Podzim věnujeme skládání a přípravám na rok 2017, bude to velký!
tom-lery-2Tom Lery :Mohu o sobě říct, že jsem blázen, neboť se za každou cenu pokouším dostat do showbyznysu. Nejen že hraji na klavír a v divadle, ale také píši poezii a převážně prózu, účastním se literárních soutěží, ale myslím, že je zbytečné a vyčerpávající, abych tu zmiňoval všechny mé úspěchy, co se psaní týče. Přesto jednu zmíním, a to, že jsem získal diplom v mezinárodní česko-polské soutěži z poezie v letech 2009 a 2010 – být umístěn mezi prvními patnácti ze všech básníků z Čech a Polska považuji za veliký úspěch.

doggy_085u2Doggybag vznikl v r. 2011, hraje melodický kytarový bluesrock z vlastní
kuchyně, okořeněný několika kusy od Joe Bonamassy apod.
Aktuálně hrajeme ve složení
Martina Horejšová – zpěv
Michal Nosek – kytara
Jiří Vlasák – kytara
Marek Jansa – kytara
Karel Jenčík – bicí
Kapela často hraje v pražských klubech, vydala v r. 2012 CD „Dusno“  a poté
videoklipy k novějším písním „Čivava Blues“, „Listí“  a Dobrou noc
milenkám“. Osobitý zvuk nahrávek má na svědomí osvědčené duo Libor „Mikeš“
Mikoška (Lidopop, ex.Narvan) a Petr Vavřík (Buty).  Tematicky se texty
často dotýkají problematiky života mladých žen.  Kapela pracuje i s díly
českých básníků (Žáček, Pektor, Malý)

de-imperfaction-press-picNeo funkrockovou kapelu De ImperfAction vytváří skupina talentovaných, aspirujících hudebníků ze čtyř kontinentů. Jejich texty odrážejí širokou škálu sociální nespravedlnosti. Mluví nahlas o rostoucím nedostatku soukromí na planetě, o obrovském množství násílí a vražd, o naší generaci bez boha, o lidech, ze kterých se stali „sociální hračky“, o lidech ztracených a chtějící se stát takzvaně někým, mluví o opuštěnosti moderního člověka, který se cítí odpojený sám od sebe a vyvržený ze společnosti.Jejich styl je svérázný mix těžkého funku s prvky rapu, založeného na barokní harmonii.

jarda-cizek-fotoJarda Čížek je písničkář podorlického regionu.
Zaměřuje se především na vlastní písňovou tvorbu, která má většinou romantický a zasněný charakter a zahrnuje všechny možné žánry. Nechybí však ani vtipné a hravé, či dravé písně. Díky tomu se Jarda uplatní na kulturních akcích všeho druhu, od literární kavárny po alternativní festivaly. V současné době má v repertoáru asi 70 písní vlastních, ale vystupuje též s písněmi Karla Kryla a zhudebněnými básněmi Vítězslava Hálka.Jarda má dále asi hodinový repertoár z drobných renesančních a barokních skladeb, psaných původně pro loutnu, které interpretuje na klasickou kytaru.Pracuje jako učitel hry na kytaru v několika volnočasových centrech a na základních uměleckých školách.
img_5391Bechy je zpěvačka z Prahy, která odstartovala svoji kariéru v roce 2010, kdy se začala objevovala na stagi po boku Foggy Fogoshe, Mickeyho a Febia.
Za šest let svého působení má za sebou Bechy zhruba 150 vystoupení (mj. i s kapelou Mono Love, Forbidden Fruit, zélandskými The Rude Boyz a v neposlední řadě s jamajskou reggae ikonou Keith Blair aka Anthony B.V  srpnu roku 2013 začala Bechy navštěvovat soukromé lekce u zpěvačky Beego a rok nato vydala svůj první oficiální singl s videoklipem „Love Is a Journey“, který produkoval jamajský bubeník Paul KasticK.V roce 2015 se Bechy dostala se svým singlem „Who Are you“, který produkoval Cocojammin, mezi 12 nejlepších v kategorii POP/TOP 40 v mezinárodní soutěži Unsigned Only, ve které bylo přihlášeno skoro 7 tisíc zpěváků z více než 100 zemí.V lednu 2016 měla Bechy premiérový koncert se svojí kapelou Force Major.

promoVladimír Šunda Smutně-humorná  hudba velice úzce zaměřená úplně na všechno :).Kromě písničkářské scény Vláďa vystupuje s kapelami Aulen Orfeus a Proradost. Dříve pak kapely: Svou cestou, Hlavně mravně, Briliant, občas hostuje i v jiných kapelách. S kapelami se zúčastnil festivalů: Zahrada, Mezi ploty, Folková růže, Porta v Řevnicích , Smiřický hrnec, Babí léto, Odolen fest, … a spousty dalších.Nástroje: Hlas, kytara, mandolína, basová kytara, rytmické nástroje, jam man looper.

img_0064Ochotnický hudební soubor Lakomé Barky byl založen v roce 2001 paní Blankou Laurychovou a Evou Stanislavovou. Blanka Laurychová studovala hudbu na Konzervatoři J. Deyla (prof. E. Douša, M. Kubička, V. Tichý) a autorskou tvorbu u prof. Dr. Ivana Vyskočila. S Petrem Laurychem založila Laurychovo divadlo a Moberg Ensemble.Zásadní vliv na ni měla spolupráce s prof. Bohumírou Cveklovou a Ludmilou Plzákovou. Ve své pedagogické činnosti v Klecanech navazuje a rozvíjí Českou orffovu školu. Zkoušky jsou vedeny jako tvůrčí dílny. Nástroje Orffova instrumentáře jsou doplněny ethnickými nástroji celého světa (agáve, djembe, darbuka, indiánský buben, maracas, cabasa, kubánské fazole, deštná hůl).Soubor tvoří děti a matky z Klecan jehož složení se mění, kvalita však stále zůstává. Zaměření souboru je rozvíjet a spoluvytvářet kulturu regionu a Klecan především.

img_20160218_134643Aylan :Nemohu tvrdit, že jsem zpěvák, nebo umělec, spíš vypravěč, ale jde o úhel pohledu a já nevybral sám sobě pomyslnou škatuli. Můžu jen říct, že se tak cítím. Kam mne zařadí ostatní je jejich věc. Ať tak a nebo tak hudba a slovo jsou mými pomocníky. A kdo chce poslouchat a třeba si společně zazpívat, toho srdečně zvu na svá vystoupení 

dsc_0009_orez_pozadi_martin6_b_prahovani_rychle-sipy_logoNázev „44 v klidu“ vznikl na základě příhody, kdy našemu zpěvákovi naměřili u lékaře v klidovém stavu tepovou frekvenci 44 úderů za minutu (průměrně se uvádí 55-70/min., u trénovaných jedinců klesá často pod 45/min., u marathónců až k 35), což jeho kardiologa zaskočilo natolik, že ho chtěl okamžitě oživovat…Přestože si uvědomujeme určitou dvojsmyslnost názvu, nebrání nám to označovat se skromně jako : „mimořádně vyspělá chlapecká skupina“.

cover_frontKapela Dechitaki (čti dečitaki) vznikla v Přelouči 27.12.2013. První úvahy o jejím založení se však datují až do podzimu 2013. Zajímavé je, že všichni členové studovali na ZUŠ Přelouč. Členem kapely je též jeden profesionální hudebník.Dechitaki hraje energický žánrový mix, nazývejme jej rock s dechy míchaný s dalšími žánry :). Zvuk kapely je typický kytarami bez užití výrazných multiefektů, dechovými party a střídáním žánrů i v rámci jedné skladby. Texty jsou v češtině, angličtině a španělštině, často poměrně minimalistické.

 

zatulaniHistória kapely Zatúlaní siaha do roku 2003, kedy v Nitrianskom Pravne vzniklo toto hudobné zoskupenie, v tej dobe ešte pod iným názvom. V kapele sa od jej začiatku vystriedalo množstvo muzikantov a príležitostných hostí. Kapela odohrala množstvo koncertov, prehliadok a festivalu nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. V roku 2015 vydala a pokrstila CD Bosý kráľ. V súčasnosti sa kapela prezentuje pod názvom Zatúlaní, ktorý vznikol v roku 2011. Dnes funguje kapela v zložení:

  • Peter Krebes – mandolína, spev,
  • Jozef Kotrík – gitara, spev,
  • Bernard Guleja – banjo, spev,
  • Roland Kurbel – basgitara, spev,

img_0421Šumperská rock-big-beatová formace COROUHAVE, hrající vlastní tvorbu,přes zimu pozměnila své původní personální složení. Basáka Ondru, nahradil Jarmil.Jakmile jej kapela stihla zapracovat do svého hudebního projektu, mohla v červenci vyrazit na své Tour 2016 po městech a obcích okresů Šumperk, Jeseník a Olomouc. Na svých 14-ti zastávkách nezanechala vůbec špatný dojem a několikrát byla potleskem diváků vyzvána k prodloužení vystoupení. Po dojetí letošního turné se kapela zavře do zkušebny, kde doladí své nové songy, které připravuje na své druhé CD, a budou také součástí příštího„Corouhave Tour 2017“. To startuje už 29. dubna Pálením čarodějnic ve Zlatých Horách. Kapela slibuje skvělé texty a muziku. Dále by chtěla se svým turné zastavit na více místech, než tomu bylo letos.

DSC_0640PETR NEZHYBA (ADONNIS), skladatel, zpěvák, herec, výtvarník.V tomto roce odmaturoval na konzervatoři v Praze a připravuje nový videoklip a single.Většina jeho skladeb jsou žánrově electro- jazz/ dark electro/ new romance.V květnu proběhl v Praze křest videoklipu „I met Madonna“. Hudbu, rekvizity,projekci, zkrátka celé show si postavil a vyrobil sobě sám na tělo onen sám pilný interpret. Je známý jako dříč, a umělec obětující pro hudbu vše.Na přání fanoušků se rozhodl na podzim natočit klip ke své skladbě OTEC A SYN.

IMG_1065Michal Maša Král alias Mikelly-KJe hudebník, skladatel, fotograf a výtvarník.V roce 2013 se dostal do TOP 200 ankety Hvězda internetu v Český slavík Mattoni.Od roku 2010 hraje po hudebních kapelách. Většinou jako kytarista nebo jako zpěvák.V létě 2014 vychází jeho internetové EP Záblesky ze kterého vzniklo album pojmenované podle jedné z písniček „Pán s knihou a cigaretou v pravé paži“. Z něj se dostali do éteru Fénix rádia písničky Romantička, Na vlnách a Pán s knihou a cigaretou v pravé paži.V roce 2016 vychází už pod pseudonymem Mikelly-K  druhé album „Blue Prince“.

jan-honkys-01Skupina JAN HONKYŠ & HURY BURY BAND se skládá z multiinstru­mentalisty, skladatele, aranžera a zpěváka Jana Honkyše. Pak je tu řada dalších muzikantů a zpěváků, kteří přicházejí na nahrání písniček, které obohacují svými hlasy či nástroji! Kapela JAN HONKYŠ & HURY BURY BAND vznikla v roce 2007 a hraje country, blues i pop-rock.

 

melodicaMelodica vznikla 9. 10. 2013 po projektu se Sámerem Issou, který se konal 20. 3. 2013. Na začátku školního roku 2013/14 byl konkurz, do kterého se přihlásilo 120 dětí. Následně bylo vybráno 20 nejlepších talentů. Poté přišel druhý projekt s Monikou Bagárovou, se kterou Melodica zpívala na živo – 20. 12. 2013. Od té doby vítězí Melodica v různých pěveckých soutěžích a vystupuje s mnoha celebritami (Andrea Verešová, David Gránský, Martina Balogová, Eliška Bučková…). V lednu roku 2015 se po seznámení s kapelou Normal objevil nápad, že bychom mohli spolupracovat, a tak vznikla píseň Popelka, ke které jsme 22. 5. 2015 natočili videoklip s pražským kameramanem Pavlem Junkem (JUNEKFILM). 25. 6. 2015 vychází debutové CD … on the road … . Od začátku července mohou posluchači Melodicu slyšet na GAMA RÁDIU. Na konci srpna nás Rádio Bonton nominovalo do hitparády. V hitparádě jsme se drželi přes 6 měsíců v první desítce. V prosinci 2015 jsme natočili ve studiu Ponte records singl Země nedýchá, na který jsme natočili další videoklip, opět s Pavlem Junkem (JUNEKFILM). V roce 2016 jsme často vystupovali na mnoha festivalech.