Mnohotvárná a krásná Iva Kubelková

Na tom že v Čechách o krásné modelky nemáme nouze se určitě všichni shodneme. V podstatě naše malá země překypuje krásnými Češkami, modelkami a neposlední řadě vítězkami soutěže MISS. Málokdy ale tyto krásné dámy dokážou zaujmout také něčím jiným než jejich půvabem a ladnými křivkami. Iva Kubelková mezi ně ale jednoznačně nepatří! Krásnou tvář a ladné křivky jí rozhodně odepřít nemůžeme ale za to ji toho hodně můžeme připsat. Iva je nejen bývalou vicemiss a modelkou ale také herečkou (jak divadelní tak filmovou) moderátorkou a v posledních letech i zpěvačkou!

Narodila se v Písku a ve čtrnácti letech se odstěhovala do Prahy. Vystudovala soukromou ekonomickou školu a poté pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole ekonomické v německém jazyce a později získala titul Mgr. na univerzitě Jana Amose Komenského. V druhém ročníku jí maminka přihlásila do soutěže MISS, i když se od šestnácti let věnovala modelingu soutěž nebrala jenom jako velkou zkušenost a neslibovala si od toho žádné zdárné výsledky. Sama říká že soutěž brala převážně sportovně a o to víc ji překvapilo že se stala první vicemiss roku 1996.

O dva roky později dostala nabídku na divadelní roli ve hře dívčí válka. S divadlem pokračovala a nabídky se jen hrnuli, jak od divadla, tak ohledně televizních a seriálových rolí. Vidět jsme ji mohli například v seriálech Velmi křehké vztahy, V.I.P vraždy, cesty domů nebo jako moderátorku v pořadech vyvolení, top star magazín a aktuálně také v jak se staví sen.

Iva ale ukázala že po tom všem ještě dovede překvapit a nedávno napsala a náhrala píseň společně s manželem Georgem Jiráskem, která nese název dva životy. Iva o ní sama říká „Jsme autoři textu s partnerem. Moje konkrétní životní zkušenost je, když žít, tak žít. Ta píseň je hodně o tom, že by to člověk neměl nikdy vzdávat, že i když je občas na kolenou, tak by měl znovu vstát a nebát se žít. To jsem párkrát také zažila,“

Její současný partner je podnikatel Georg Jirásek s kterým má dvě holčičky Natálii a Karolínu, po vztahu s Jaromírem Jágrem si našla muže mimo showbyznys a usadila se mimo Prahu.

Modelka, herečka, moderátorka, a co dál? Počkejme si čím nás Iva Kubelková opět překvapí! Největší záhadou nejspíše stejně zůstává jak může ve čtyřiceti vypadat tak úžasně?!